ul. Nowoursynowska 147,
02-776 Warszawa

(+48) 537 408 491

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9:00-20:00
so: 8.00-14.00

Oferta

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe SUNFX to:

  • naturalnie wyglądająca opalenizna
  • indywidualnie dobrany odcień do karnacji
  • piękny brąz w zaledwie kilka minut
  • równomierny kolor
  • opalenizna utrzymuje się do 10 dni
  • pełne bezpieczeństwo
  • polecane także kobietom w ciąży, alergikom, osobom z bielactwem
  • najwyższej jakości sprzęt z funkcją suszenia
  • naturalne preparaty opalające
  • bezzapachowe, bez konserwantów, alkholu, perfum

Jak działa opalanie natryskowe SunFX?

Zabieg opalania SunFX jest wykonywany w gabinetach kosmetycznych i trwa około 10 minut. SunFX nadaje skórze naturalne i efektownie wyglądającą opaleniznę. W wielu przypadkach efekt opalający SunFX może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium. Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem. To świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd.

Czy SunFX jest bezpieczny w użyciu?

Preparaty SunFX są uważane na świecie za najbezpieczniejszą metodę uzyskania brązowej skóry. Unikatowa kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA, który posiada certyfikat Ecocert, dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Produkty nie zawierają alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych środków konserwujących, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i alergików.

Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

Można oczekiwać, że opalenizna SunFX będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymania się opalenizny.

Zasady opalania SunFX

Przed zastosowaniem SunFX należy złuszczyć naskórek całego ciała przy użyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie skóra jest grubsza: kolana, łokcie oraz kostki. Na tym etapie nie należy stosować balsamów nawilżających, antyperspirantu, ani perfum, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania. Zabiegi typu depilacja głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej dwa dni przed opalaniem natryskowym. Po zastosowaniu preparatu SunFX radzimy nie moczyć skóry przez minimum 5 godzin. W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć. Po 6-8 godzinach po aplikacji zaleca się umycie skóry żelem myjącym – bez użycia gąbki! Część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. Jej trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się na skórze.
Jej trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem i od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu.
Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu kosmetykami SunFX. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, zabiegów spa oraz produktów złuszczających naskórek.

Fryzjerstwo

Kosmetyka

Medycyna estetyczna

Stylizacja paznokci

Makijaż permanentny

Opalanie natryskowe