ul. Nowoursynowska 147,
02-776 Warszawa

(+48) 537 408 491

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9:00-20:00
so: 8.00-14.00

Oferta

Medycyna estetyczna

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje w naszym salonie
Dr n. med. Specjalista Chirurg Natalia Krześniak
Lekarz Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP SPSK im. Prof. W. Orłowskiego
w Warszawie

BOTOX

Niezależnie od wieku za powstawanie zmarszczek mimicznych odpowiedzialna jest nadmierna aktywność mięśni danej okolicy. Z upływem czasu zmarszczki związane z mimiką pogłębiają się. Wstrzyknięcie toksyny botulinowej(botoksu) powoduje relaksację mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, a zatem wyraz odprężenia twarzy. Niewielka, ściśle określona dawka botoksu podana do mięśnia blokuje na pewien czas odbieranie impulsów z zakończeń nerwowych. W rezultacie mięsień pozostaje rozluźniony, a zmarszczki nad nim wygładzają się. Działanie botoksu jest odwracalne, funkcja mięśni powraca po około 3-6 miesiącach. Efekty zabiegów z użyciem botoksu to wygładzenie: zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek pomiędzy brwiami, zmarszczek wokół oczu, zmarszczki bródkowej, zmarszczek poniżej kącików ust.

KWAS HIALURONOWY

Do wypełniania bruzd zmarszczek stosujemy preparaty kwasu hialuronowego. Preparaty kw. hialuronowego stosowane w naszym gabinecie są całkowicie bezpieczne, pochodzenia niezwierzęcego wyprodukowany w całości w laboratorium nie powoduje reakcji alergicznych. Preparaty zawierają czysty kwas hialuronowy, poddany procesowi stabilizacji, który ma na celu wydłużenie czasu wchłaniania wypełniacza przez organizm, zapewnia długotrwały efekt estetyczny. Kwas hialuronowy stosujemy do wypełniania: zmarszczek gładzizny czoła, zmarszczek między brwiowych tzw. zmarszczek lwich, zmarszczek około oczodołowych, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek marionetek.

MEZOTERAPIA

Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów  a także  w leczeniu i profilaktyce łysienia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikro krążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych. Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty- koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry. Stosowana jest w celu: ujędrniania wiotczejącej skóry, profilaktyki przeciwzmarszczkowej, zapobieganiu wypadaniu włosów, redukcji cellulitu, redukcji rozstępów.

Usuwanie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym

Większość zmian skórnych typu znamiona barwinkowe lub zmian tkanki podskórnej takich jak kaszaki, tłuszczaki usuwa się chirurgicznie pozostawiając niewielką, kosmetycznie akceptowalną bliznę. Każda z usuniętych zmian powinna być oceniona przez histopatologa w celu potwierdzenia postawionego rozpoznania.
Włókniaki na ciele, twarzy i dekolcie mogą być usuwane przy użyciu elektrokoagulacji, zwykle zabieg nie pozostawia żadnych blizn lub też blizenka jest minimalna. Po zabiegu należy chronić bliznę przed słońcem ze względu na możliwość powstania przebarwienia.

Zabiegi elektrokoagulacji pajączków naczyniowych na nogach

Pajączki naczyniowe na nogach są problemem u wielu kobiet w różnym wieku, zarówno tych bardzo młodych ale przede wszystkim starszych. Występowanie pajączków może byćzwiązane z chorobami naczyń żylnych ale też trybem życia jaki prowadzimy: wielogodzinną praca stojącą lub siedzącą, brakiem ruchu, ciążami czy hormonalną terapią antykoncepcyjną lub naszymi wrodzonymi skłonnościami. Przypominamy sobie o nich zwykle w okresie letnim, kiedy szpecą kończyny dolne i uniemożliwiają cieszenie się letnimi sukienkami. Jednakże zabiegi zamykania naczynek powinny być wykonywane w okresie jesienno-zimowym aby skóra po wykonanym zabiegu mogła ulec wygojeniu.
Zabieg elektrokoagulacji stosuje się do zamykania pajączków naczyniowych poprzez oddziaływanie na naczynia prądem o niewielkim natężeniu. W konsekwencji dochodzi do powstania miejscowego stanu zapalnego i do zarastania naczynek. Zabieg zawsze należy kilkukrotnie powtórzyć (z przerwą ok. 3-4 miesiące) aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt. Zabieg nie jest bolesny choć można skórę przed zabiegiem znieczulić miejscowo kremem.

Fryzjerstwo

Kosmetyka

Medycyna estetyczna

Stylizacja paznokci

Makijaż permanentny

Opalanie natryskowe