ul. Nowoursynowska 147,
02-776 Warszawa

(+48) 537 408 491

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9:00-20:00
so: 8.00-14.00

Oferta

Makijaż permanentny

Makijaż permanetny to rodzaj tatuażu kosmetycznego, który wykonuje się wprowadzając pod skórę pigment o formule bazującej na naturalnych składnikach. Zabieg w naszym gabinecie przeprowadzam w sterylnych warunkach, przy użyciu sterylnych arytkułówjednorazowego użytku, w związku z tym jest to zabieg bezpieczny i rzadko powodujący komplikaje. W zależności od trwałości używanego barwnika, głębokości wykonania zabiegu, rodzaju skóry oraz indywidualnych cech metabolizmuoraz rodzaju zabiegu efekt utzrymuje się od 1-5 lat. Należy jednak pamiętać, iż jeśli chcemy by makijaż wyglądałzawsze świeżo należy go odświeżać regularnie.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozoczyna się nałożeniem kremu znieculającego Emla oraz wypełnieniem przez klientkę formularza śiadomej zgody. W formularzu tym ustalamy czy nie występująż rzadne przeciwwskazania do wykonania wybranego zabiegu. nastęnie ustalamy kolorystykę oraz kształt a także omawiamy technikepracy wybranego zabiegu. Po akceptacji rysunku przystępujemy do zabiegu, konsuktując naszą pracę w trakcie. Po wykonanej pigmentacji omawiam pielęgnację pozabiegową oraz umawiam wizytę na dopigmentowanie po 4 tygodniach od zabiegu. Pierwsze dopigmentowanie jest zawarte w cenie głównej. Czas zabiegu wynosi od 1-2h. Czas gojenia około tygodnia

Przeciwskazania do zabiegu makijażu permanentnego:

  • ciążą
  • cukrzyca
  • infekcje wirusowe
  • choroby nowotworowe
  • trwająca chemioterapia
  • opryszczka

 

Metody makijażu permanetnego

Makijaż brwi:

Microblanding – metoda polegająca na pigmentacji ręcznej za pomocą „pirka” pozwalająca tworzyć niezwykle naturalny i idealny obraz brwi. Jest to metoda tworzenia pojedyńczych dogęszczających wloskó dająca najbardziej naturalny efekt ze wszystkich metod makijaż permanetnego brwi. Zależy ci na delikatnym, naturalnym efekcji – ta metodz jest właśnie dla ciebie

Microblanding+ cień – to metoda łączona microblandig i dodtkowe uzupełnienie metodą cienia (pigment rozproszony wprowadzony urządzeniem) To metoda dla kobiet przgnących naturalnego efektu microblandingu, ale poziadających zanik włosków lub ich znaczące ubytki. Zastosowanie dodatkowego cieniowania pozwala uzyskać wyraźniejszy efekt oraz wypełnić wszyskie ubytki nie trzcąc efektu włosa.

Ombre browns – metoda polegająca na pigmętacji brwi za pomocą urządzenua. Pozawala na wyraźnijsze podkreślenie brwi, zostawiając po sobie rozpudrowane nasady i górne części brwi. Po wygojeniu daje efekt wizualny jak po zabiegu henny

Makijaż oczu:

kreska w linni rzęs – cienka kreska na górnej powiece wykonana, u nasady rzęs podkreśająca delikatnie i naturalnie kształt oka. Najdelikatniejsza forma makjażu permanetnego oka, dająca efekt bardzo naturalny.

Kreska eyeliner – grubsza kreska powyżej linni rzęs wychodząca poza kontur powieki, kreska dekoracyjna mocno podkreślające oczy.

kreska dolna – delkikatna fotma kreski podkreślająca dolną powiekę, nie jest zalecana do każdego kształtu oka.

Makijaż ust:

Usta 3D Lips – metoda cieniowania ust, dająca lekki efekt podkreślenia oraz uwypuklenia. Metoda wyrównująca kontur ust oraz ewentualne asymetrie.

Full lips – efekt pomadki czyli całościowe pokrycie ust kolorem

Osoba wykonująca zabieg:

Ewa Jukiewicz – Jeste lingerystką wykonującą zabiegi w salonie. Posiadam liczne certyfikaty oraz szkolenia z różnych metod makijażu permanentnego. Jestem również absolwętką Szkoły Brodway Beauty Kierunek trenerski pod okiem Żanety Stanisłąwskiej.

Zapraszam

Umów się na bezpatną konsultacje już dziś!

Fryzjerstwo

Kosmetyka

Medycyna estetyczna

Stylizacja paznokci

Makijaż permanentny

Opalanie natryskowe