ul. Nowoursynowska 147,
02-776 Warszawa

(+48) 537 408 491

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9:00-20:00
so: 8.00-14.00

Oferta

Fryzjerstwo

Oferujemy pełną paletę usług fryzjerskich damko – męskich oraz strzyżenie dzieci.
Wszystkie zabiegi wykonywane są na kosmetykach włoskiej marki Selective, z którą współpracujemy od 10 lat.
Prowadzimy sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej marki Selective

WYKONUJEMY:

  • strzyżenia
  • koloryzację
  • czesania wieczorowe
  • keratynowe prostowanie włosów

Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach? Bez częstych i kosztownych wizyt w salonie fryzjerskim? Bez godzin spędzonych na pielęgnacji i prostowaniu w domu?

Poznaj zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy firmy SUNLISS! Jego efekt to proste i zdrowe włosy każdego dnia! Bez stylizacji, bez wysiłku, nawet przez 4 miesiące.

Co to jest?

Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS pochodzi z Brazylii. Jest efektem ponad dziesięcioletnich prac badawczych w tym kraju, innowacyjnej niemieckiej myśli technologicznej oraz najwyższych amerykańskich standardów produkcji. Zabieg SUNLISS służy do trwałego prostowania włosów kręconych lub puszących się połączonego z ich dogłębną odbudową w naturalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Najnowsza, trzecia już generacja preparatów keratynowych SUNLISS zyskała już opinię wiodących na rynku i to nawet wśród najbardziej wymagających Brazylijskich klientek.

Jak to działa?

Dzięki unikalnemu połączeniu aktywnych składników zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS przywraca włosom ich naturalny zdrowy stan oraz odbudowuje liniowo ich strukturę. Włosy na powrót stają się proste i gładkie. Podstawowy aktywny składnik – keratyna – główny budulec m.in. paznokci, skóry oraz włosów regeneruje strukturę włosów, nadaje im połysk oraz eliminuje skręt i puszenie. Antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych przywracając w konsekwencji naturalną miękkość. Połysk i gładkość to efekt działania kwasów tłuszczowych, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną. Zabieg SUNLISS polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzeniu składników aktywnych oraz trwałym jej zamknięciu połączonym z rekonstrukcją struktury włosa. Preparaty keratynowe do prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS nie zawierają formaldehydów.

Czy to jest dla mnie?

Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się lub nieujarzmionych oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych. Jeśli Twoje włosy spełniają jedną lub więcej przesłanek, zabieg SUNLISS jest właśnie dla Ciebie. Efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące, niepuszące się i proste włosy nawet przez 4 miesiące. Dodatkowo zabieg SNLSISS wydobędzie niespotykaną głębie koloru Twoich włosów zarówno tego naturalnego jak i naniesionego. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, długości oraz rasy. Nie ma żadnych przeciwwskazań by wykonywać go na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym, czy też koloryzowanych, rozjaśnianych (nawet wielokrotnie) lub prostowanych chemicznie. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje.

Gdzie wykonać zabieg?

W naszym salonie! Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy wykonywany jest wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich przez przeszkolonych stylistów przy użyciu profesjonalnych narzędzi fryzjerskich oraz ściśle według rygorystycznej procedury. Zabieg jest bezpieczny i naturalny.

W naszym salonie istnieje możliwość zakupu produktów do pielęgnacji domowej sunliss

Fryzjerstwo

Kosmetyka

Medycyna estetyczna

Stylizacja paznokci

Makijaż permanentny

Opalanie natryskowe