Zadzwoń

tel. (+48)  537-408-491

Fryzjer
Kosmetyczka
Solarium

Studio Urody "Kaprys"

to miejsce, gdzie w milej atmosferze przy kawie i herbacie poddasz sie zabiegom, które poprawia zarówno Twój wyglad jak i samopoczucie.

Nasze solarium

Solarium Warszawa Ursynów

Łóżko opalające Ergoline 600 Avantgarde

oraz duży wybór kosmetyków solaryjnych firmy Soleo gwarantują bezpieczne opalanie w naszym solarium.

Najlepsze solarium Warszawa Ursynów

Zapraszamy do naszego solarium. Moda na czekoladową opaleniznę trwa od lat, im bardziej głęboka i brązowa - tym lepsza i piękniejsza. Pięknie opalona i zdrowa skóra to powód do dumy. Regularne, rozsądne korzystanie z solarium zapewnia wspaniały wygląd i doskonałe samopoczucie. Opalenizna jest oznaką aktywności fizycznej i atrakcyjności. Jednakże w parze z piękną opalenizną musi iść również piękna i zadbana skóra.

Ładnie opalone ciało jest pragnieniem wielu ludzi. Opalenizna nie tylko poprawia wygląd, ale gwarantuje także lepsze samopoczucie oraz stan zdrowia. Przeprowadzone badania potwierdzają pozytywne działanie promieni UVA na funkcjonowanie układu krążenia, przemianę materii oraz wytwarzanie witaminy D3, tak bardzo ważnej do prawidłowego rozwoju układu kostnego człowieka (zapobiega krzywicy oraz osteoporozie). Promienie UVA charakteryzują się także działaniem bakteriobójczym, wzmacniają system nerwowy, gruczołowy oraz odpornościowy człowieka, a także wpływają leczniczo na wiele dolegliwości skóry. Słońce (jego promieniowanie UVA) dawkowane z umiarem jest naszym sprzymierzeńcem. Musimy jednak pamiętać o tym, że, jak każda rzecz w nadmiarze, może nam zaszkodzić.

Soleo
Ergoline